Кабінет Гетьмана
Вступити до клану
Кабінет Полковника
Гральна валюта
Головна
Бібліотека
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Клан по грі
Козаки

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Дипломатія [UA] » Заявки на дружбу та баннерообмін з кланом [UA] » К вам есть предложение.
К вам есть предложение.
[BBW]^Vi[P]eR^Дата: П`ятниця, 04.05.2012, 19:41 | Повідомлення # 1
Ескваєр
Група: Друзі
Повідомлень: 12
Статус: Offline
Приветствую клан [UA].Наш клан хочет обратиться с очень дельным предложением вы уже давно знаете, что давние друзья поэтому вы первый клан к кому я обращаюсь, речь пойдет о соединение двух кланов [UA] и [BBW] я прекрасно наблюдаю как развиваются наши кланы и заметил что наши кланы малоактивны на гс но заметил и плюсы: наши кланы зарегистрированы в LCN лиге это уже плюс если наши кланы соединятся в один узел да и активность будет хорошая и оба кланы можно сказать украинские но у нас конечно не совсем украинский кому интересно если можете узнать о нашем клане вот тут: http://wiki.vkazakax.ru/index.php/BBW вообщем ребята я думаю, что если получится все мы получим хороший разгон.

Так что подумайте над моим предложением.

Додано (04.05.2012, 19:41)
---------------------------------------------
Вот наш сайт: http://bbw-clan.ucoz.net/

 
[UKRAINA]^FeOdal^Дата: П`ятниця, 04.05.2012, 20:02 | Повідомлення # 2
Герцог
Група: Друзі
Повідомлень: 1067
Статус: Offline
Го, будеми вчити один одного
 
[BBW]ISILDUR_AdanДата: Субота, 05.05.2012, 01:07 | Повідомлення # 3
Ескваєр
Група: Друзі
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Так! Го!
 
TrencosДата: Вівторок, 08.05.2012, 13:51 | Повідомлення # 4
Ескваєр
Група: Селянин
Повідомлень: 25
Статус: Offline
І як новий клан буде називатись?
 
[UA]МонахххДата: Понеділок, 21.05.2012, 14:02 | Повідомлення # 5
Маркіз
Група: Козак
Повідомлень: 53
Статус: Offline
Цікава ідея панове коли всі зійдуться ми її обговоримо з Гетьманом та сокланами!:)
 
[UA]ОтаманДата: П`ятниця, 22.06.2012, 17:21 | Повідомлення # 6
Ескваєр
Група: Козак
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Не проти! Там мій друг (однокласник)

Нету смысла воевать без воли к победе (с)[-NB1-]^FeANoR^
 
[UA]КotyaДата: Субота, 23.06.2012, 08:56 | Повідомлення # 7
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
[UA]Отаман, О які люди, давно тебе не бачив. стосовно теми, ми хоч і не активні, я цим не переймаюсь, тому що я тут відпочиваю, духовно, тим що спілкуюсь, з такими геймерами як і я, без фанатизму, то я проти, я буду ЗА коли інший клан, прийме наші умови, перше розмовляти на українській мові, друге користувачі в клані повині бути, українцями, тому на мою думку, з цього ні чого не вийде, і що буде клан називатись [BBW][UA]. пробачте я проти!
Можна створити коаліцію, можна створити групу, і багато іншого, створити інший сайт, думайте.
 
Borzuy100Дата: Субота, 23.06.2012, 15:05 | Повідомлення # 8
Герцог
Група: Селянин
Повідомлень: 901
Статус: Offline
[UA]Кotya, підтримую!


 
^kASiNeTC^Дата: Субота, 23.06.2012, 17:02 | Повідомлення # 9
Ескваєр
Група: Селянин
Повідомлень: 17
Статус: Offline
Я ЗА,ЯКЩО НАЗВА КЛАНУ БУДЕ ЮА!
 
[UA]Micter_IvanДата: Субота, 23.06.2012, 17:41 | Повідомлення # 10
Король
Група: Старшина
Повідомлень: 874
Статус: Offline
Була коаліція потім стала ООК і нічого не вийшло happy
Я сміюся тому,що ні ООК ні коаліція нічого не дасть навіть союз. Самі подивіться війн немає нічого немає лише в гс попишемо ,,файні`` слова одне одного і створимо лівий нік і підемо в інший клан. Я веду до того,що в козаках люди такі важливі речі вже спринімають,як просто флуд. Єдине, що в козаках актуальне це: LCN,банер обмін і матюкати одне одного і ломати від акаунтів до сайту.
Просто скажу для вас з Історії клана UA були союзники клани ZEMO,як брати і створили разом оцю саму Коаліцію Групу сайт.Спілкувалися,допомагали одним словом не просто союзники,а більше.Поки на клан ZEMO не напав 1 мудак і оголосив війну SKY-ZEMO. Закінчилося тим,що 1 SKY гравець зломав сайт ZEMO і видалив та Сайт Коаліції ZEMO-UA . Ще погрожував наш сайт зломати UA. От ZEMO не витримало і більше ви їх в ГС не побачите... Так закінчилася історія Коаліції між кланами ZEMO-UA. От я і створив ООК,щоб не дати іншим кланам так розпастися і козаки жили але нічого путнього і там не вийшло...Єдине,що ООК дізналося в SKY ніхто не знав про війну тай не знали,що ZEMO вже більше немає та що це був їхній гравець який знищив сайт.От вам історія про козаків панове.Судіть як хочете.

http://cossacks-uc.ucoz.com/news/politicheskie_novosti/2011-06-02-11
 
Borzuy100Дата: Субота, 23.06.2012, 17:59 | Повідомлення # 11
Герцог
Група: Селянин
Повідомлень: 901
Статус: Offline
[UA]Micter_Ivan, ясно


 
kisaДата: Субота, 23.06.2012, 18:17 | Повідомлення # 12
Ескваєр
Група: Селянин
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Я ЗА
 
[BBW]ISILDUR_AdanДата: Субота, 23.06.2012, 20:38 | Повідомлення # 13
Ескваєр
Група: Друзі
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Quote (|UA|Кotya)
клан називатись [BBW][UA]. пробачте я проти!

Я не проти назви ЮА,але у нас в клані багато Росіян,білорусів та декілька казахів..
Quote (|UA|Кotya)
прийме наші умови, перше розмовляти на українській мові, друге користувачі в клані повині бути, українцями

Теж саме! Я думаю що якщо ми будемо говорити хто на укр. хто на раші то все буде добре,що до сайту то хз,
 
Borzuy100Дата: Субота, 23.06.2012, 23:41 | Повідомлення # 14
Герцог
Група: Селянин
Повідомлень: 901
Статус: Offline
[BBW]ISILDUR_Adan, також згоден , я не проти


 
[UA]КotyaДата: Неділя, 24.06.2012, 00:28 | Повідомлення # 15
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
Я запутавсь, можливо і добре що кацапи і казахи також будуть в клані тільки , я собі цього не уявляю, [UA] а материться по кацапські чи казахскі!Вирішуйте , я одного прагну, щоб було просте спілкування, можливо кацапи нам не завадять чи тіж самі казахи, цікавіше буде, але я завжди писав по укр, чи вони зрозуміють, чи вони самі хочуть перейти до хохлів, чи приймуть наш статут, ну про мову нехай розмовляють, але на мою думку, ми їх скоро тут і не побачим, плюс в тому буде, що залишаться самі укр ну і кацапи.
 
Форум » Дипломатія [UA] » Заявки на дружбу та баннерообмін з кланом [UA] » К вам есть предложение.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Клан UA
Використовуються технології uCoz