Кабінет Гетьмана
Вступити до клану
Кабінет Полковника
Гральна валюта
Головна
Бібліотека
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Клан по грі
Козаки

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Дипломатія [UA] » Заявки на дружбу та баннерообмін з кланом [UA] » К вам есть предложение.
К вам есть предложение.
[UA]КotyaДата: Неділя, 24.06.2012, 00:34 | Повідомлення # 16
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
Це потрібно все ламати, я не можу собі уявити, як це все буде!
Я не проти, я вже мов і за! ви також люди тай обєднатись, не завадить, тільки як що ми обєднаємось, то вони будуть легіонери, і ходити на гс під приставкою наприклад вже не юа а вних буде своя приставка [KAZ] чи [RU] і нам добре і ім не погано, тоді не повині розбігтися,
 
[UA]КotyaДата: Неділя, 24.06.2012, 00:43 | Повідомлення # 17
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
Давайте менше дискусій, я даю термін зі згодою Гетьмана одну неділю, надіюсь Гетьман підтримає. Хай козаки голосують. Тоді вже вирішим далі, але відповідальність у паде на Полковника і Гетьмана потрібно буде попрацювати, і додати посади,також буде добре коли їхні адміни будуть працювати на сайті, роботи багато, я тільки можу банер зробити і дизайн, ну і все що в моїх силах.
Тож менше дискусій, просто голосуєм.
Хто за обєднання кланів з їхнім переїздом у клан юа, з приставкою українець [UA] казах [KAZ] росіяни [RU] мені вже подобається, зробимо клан всесвіту, білоруси і так далі, о цікава фішка виходить,
Я ще одне хочу зробити наший клан щоб ми всі хоч потрошки зносили статьї про гру козаки про історію наших дідів і прадідів про також російських та інших націй, так можна розвинути сайт, до тисячі відвідувань у день, коли потрошки пошматочку.
Я ЗА!
 
[UA]МонахххДата: Неділя, 24.06.2012, 11:32 | Повідомлення # 18
Маркіз
Група: Козак
Повідомлень: 53
Статус: Offline
За !!!
 
Форум » Дипломатія [UA] » Заявки на дружбу та баннерообмін з кланом [UA] » К вам есть предложение.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Клан UA
Використовуються технології uCoz