АОП Стартові опції:
Рельєф:Рівнина Ресурси:Міліони Залежні ресурси:Багато Розмір карти:стандартний Додаткове:
Стартові опції:Багато робочих Опції шара:Старт з шаром Пушки:Без пушок,башнів і стін. Час ненападу (p.t):10 p.t Опції 18 століття:Вже 18 століття Захват:Тільки артилерія Опції автозбереження:Ніколи
Вимоги перемоги:30 хвилин
Швидкість гри:Фаст або слоу.(Фаст-гра скоро йде.Слоу-гра йде повільно.) Тактика гри: Розвиток нації на мільйонах. Схема така (будуємо через shift): 18 селян: Міський центр - Кузня - Казарма 17 століття - Академія - Дип. центр - 6-7 храмів. 18 +18 +18 +18 +18 +18 селян: на кожну казарму 18 століття по 18 селян (будуємо з самого початку 6 казарм).
Потім виділивши селян будують казарми і навколо них на близькій відстані призначаємо чергу на стайні (7 шт.) та 2 казарми 17 століття, а також на 2 або 3 академії та ще 1 кузню. 6 селян: Млин - Склад - Ринок - 4-5 Міських центрів. Можливі варіанти з спорудою: Споруду двох казарм 17 століття можна здійснити також, надіславши на кожну казарму по одному селянинові від казарм 18 століття (або ще звідки). швидкість будівлі у них низька, 1 хреста цілком вистачить. Точно також будуються і стайні у Данії - у них також низька швидкість будівлі. Можливі різні варіанти у розвитку, але вищеописаний найкращий. Основні види військ. Мушкетери 18-го століття. Це найцінніша бойова одиниця, їх необхідно берегти як нашкодив кошеня від розлюченого господаря. Особливих навичок у поводженні з ними не потрібно, головне щоб вони завжди були під прикриттям. Додам лише, що їх краще всього шукувалися, не розтягувати. Крім усього іншого (це стосується й інших військ, але для мушкетів найбільш важливо) постійно вони повинні «тримати позицію». Це має увійти у гравця в звичку.
Решта нації за винятком Польщі і Саксонії надзвичайно схожі, і тактика для них одна. Ляснувши 8 стаєнь, будуйте там драгунів 18 століття, і, прокатати в стайні постріл драгуна, апгрейти в академії робите в такому порядку: 30%, 20%, 10%, 15%. Постріл в ідеалі у них повинен дорівнювати 92. Якщо проти вас будують гусар, то необхідно будувати раніше пікінерів, і прокатати їх якомога сильніше на захист. Проте якщо швидкість гри невелика (пінг) то рекомендується будувати гусар. Оборона. Буває двох видів. активна і пасивна. Активна оборона мало чим відрізняється від атаки, і рекомендується для тих, хто атакувати хоче, але просто не прагнути форсувати події. Така оборона увазі віддачею ініціативи противнику і повторення його дій. Тобто якщо противник атакував вас кіньми, то додаєте своїх коней назустріч, на удар відповідаєте точно таким же ударом, намагаючись підловити на помилці або просто задушити за очками. Якщо супротивник об'єктивно сильніше вас, то рекомендується пасивна оборона. Вперед виставляються найбільш сильно стріляли юніти, решта стріляють (Зазвичай драгуни-найманці) позаду них. Гусар, якщо ви таких будували, вперед не виводимо навіть при атаці вас кіньми. І нічого абсолютно не рухаючи, лише підкидаючи вперед трохи пікінерів, чекаєте атаки. Противник атакуючи вас втрачає очки, змушуючи самого себе продовжувати атаку. Таким чином настає для атакуючого настає момент, коли він розміняв своє «м'ясо» на ваших стрільців, і щоб стрілки його були прикриті, він змушений атакувати кіньми. Перечекайте і цю атаку. Нехай ви втратите багато мушкет, але збережіть кінноту, і коли у вашого супротивника скінчитися «м'ясо», сміливо вперед гусар! А далі справа техніки. Це є опції АОП.
|