Кабінет Гетьмана
Вступити до клану
Кабінет Полковника
Гральна валюта
Головна
Бібліотека
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Клан по грі
Козаки

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: [UA]MoToR  
Форум » Круглий стіл[UA] » Круглий стіл керівників клану » Вирішуємо питання щодо людей інших на ціональностей
Вирішуємо питання щодо людей інших на ціональностей
Чи бажаєте вимати сокланів іншої національності?
1. 1) Так [ 4 ] [80.00%]
2. 2) Ні [ 0 ] [0.00%]
3. 3)Мені всерівно [ 1 ] [20.00%]
Усього відповідей: 5
Borzuy100Дата: Неділя, 05.02.2012, 14:23 | Повідомлення # 1
Герцог
Група: Селянин
Повідомлень: 901
Статус: Offline
Отже відкриваю голосування!
Шановні козаки , друзі та соклани , на ГС траплялося багато людей іншої національності , які бажають в клан, яких ми не можемо прийняти , через правила статуту, але зараз я даю вам шанс змінити це і мати інших друзів. Таких самих вірних, дружніх як і ми з вами!

Я вислухаю ваші роздуми:



 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 09:35 | Повідомлення # 2
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
Я пропоную зробити так, ми є ми, вони є вони, тобто легіонери! тож я не проти спілкуваню і з москалями, не ті часи щоб ворогувати з ними!
Зробимо гілку влади легіонерів, так само як і нашу тіки вони будуть під керівництвом нашим тобто все як і раніше тіки будуть інші групи наприклад старшина легіонерів полковник легіонерів
давайте свої думки,
 
[UA]KozakValeriyДата: Понеділок, 06.02.2012, 10:11 | Повідомлення # 3
Король
Група: Старшина
Повідомлень: 88
Статус: Offline
Я рахую,що наш клан потрібно залишити виключноукраїнським.Це наша родзинка.В усіх інших кланах у сіх намішано.що,до речі,не заважає їм розпадатися.А ми єдиний дійсно український клан!!!А те,що людей мало-так були проблеми з джокером-сайт перероблявся наново і ніхто не займався кадровою політикою.Тепер діло піде на лад.До речі приклад джокера яскраво показує,що ліпше мати менше сокланів,але надійних-а не запроданців.
 
[UA]AngelДата: Понеділок, 06.02.2012, 11:12 | Повідомлення # 4
Граф
Група: Гетьман
Повідомлень: 251
Статус: Offline
я задумуюсь так москалі не дуже вірні але є і падлюки українці тому не думаю що національність має значення я думаю неважливо руский українець чи там ще хтось головне щоб був вірний був гарним другом і тим хто не зрадить клан.



Повідомлення відредагував [UA]Angel - Понеділок, 06.02.2012, 11:13
 
[UA]KozakValeriyДата: Понеділок, 06.02.2012, 11:52 | Повідомлення # 5
Король
Група: Старшина
Повідомлень: 88
Статус: Offline
Звичайно у всіх національностей є люди, а є людиська. Я ніяким чином не є противник інших національностей.Але рахую,що потрібно зберегти унікальність нашого клану.Тим більше,що засновник клану таким його задумав.І вже скільки часу він таким існує,хоча багато інших кланів вже давно порозвалювались.Хоча до них і приймали усіх.Невже наша країна така маленька-що в ній мало козаків?Тож збираємо їх до нашого клану.Повірте-їх багато.
 
[UA]AngelДата: Понеділок, 06.02.2012, 13:05 | Повідомлення # 6
Граф
Група: Гетьман
Повідомлень: 251
Статус: Offline
ну що як унікальність нам потрібні нові товариші і яке має значення національність?даю відповідь ніяке да і взагалі як і в старі часи так і зараз в нашій країні є багато національностей а в козаків в старі часи були і крестьяни з польщі і із росії і з багатьох держав вони товаришували і не ворогували тим паче з москалями, я зрозумів би якщо б не ці тяжкі часи для клану, Валера зрозумій і подивись в майбутьнє, там ми могутні і головне всі товарищі ось, ти що тільки з українцями товаришуєш, Сумніваюся ти і з росіянами товаришуєш і якщо в нашому клані буде небагато москалів це незавадить.Москалів можна ще й української навчити.



Повідомлення відредагував [UA]Angel - Понеділок, 06.02.2012, 13:08
 
[UA]KozakValeriyДата: Понеділок, 06.02.2012, 13:50 | Повідомлення # 7
Король
Група: Старшина
Повідомлень: 88
Статус: Offline
Питакння-чи вони захочуть вчитися.А є багато українців,яких дійсно не завадило б навчити української.От з ними і потрібно працювати.Чому ви так хочете уподібнюватися іншим-не розумію.Звичайно в мене є друзі інших національностей.Але до чого тут наш клан?Є дружні клани.Можна з ними спілкуватся.Або взагалі поза грою в козаки.А автентичність нашого клану потрібно зберегти.Наш клан заснований як український-почитайте статут-і це потрібно зберегти.А щоб народ йшов до клану-потрібно просто активно агітувати на ГС
 
[UA]AngelДата: Понеділок, 06.02.2012, 14:33 | Повідомлення # 8
Граф
Група: Гетьман
Повідомлень: 251
Статус: Offline
робіть що хочете я свою думку висловив я думаю так що зберегти україномавність теж варіант але я підтримую те щоб ми не мали перешкод в спілкуванні щоб могли приймати в клан людей інших національностей що тут поганого? cool cool cool

 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 14:44 | Повідомлення # 9
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
[UA]KozakValeriy, а ти знаєш ти правий питання складне тож давайте рішати я вже і проти того що б були інші мов і за
головне гірше не зробити я даже не знаю хай козаки рішають
 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 14:47 | Повідомлення # 10
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
[UA]KozakValeriy, Я думаю не потрібно нам інших потрібно дійсно мати Український клан мені з росії друг казав побачив батько ваший клан то каже дійсно Український.Остаточно проти Хочу щоб клан і надалі був Український а то почнуть тут кацапи по своїму триндіти.Все я проти
 
Borzuy100Дата: Понеділок, 06.02.2012, 18:12 | Повідомлення # 11
Герцог
Група: Селянин
Повідомлень: 901
Статус: Offline
Таак, бачу соклани серйозно взялися до цеї справи. Отже,[UA]KozakValeriy,дійсно , переконливий, адже з його висказів , в мене навіть заграли патріотичні почуття. Я також проти москалів, але є ще багато словянськийх народів . Наприклад: Білорусь.


 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 18:40 | Повідомлення # 12
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
Я наприклад думаю що із 45 міліонів нам сто учасників під силу набрати,щирих Українців
 
[UA]AngelДата: Понеділок, 06.02.2012, 18:43 | Повідомлення # 13
Граф
Група: Гетьман
Повідомлень: 251
Статус: Offline
але у казаки грають близько 10 тисяч всього людей а українців 3 тисячі

 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 19:23 | Повідомлення # 14
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
[UA]Angel, голосуйте я думаю що нам підсилу підняти клан ща молоді клани піднімаються
 
[UA]КotyaДата: Понеділок, 06.02.2012, 19:24 | Повідомлення # 15
Король
Група: Кошовий
Повідомлень: 286
Статус: Offline
[UA]Borzuy, блін тобі картинку треба я ніде не можу знайти січового козака
 
Форум » Круглий стіл[UA] » Круглий стіл керівників клану » Вирішуємо питання щодо людей інших на ціональностей
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Клан UA
Використовуються технології uCoz